Як безпечно користуватися онлайн-платформами для навчання

Як безпечно використовувати онлайн-платформи у навчанні: зустріч із кіберполіцією

Кібер атаки під час навчання

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

У сучасних умовах учні та вчителі активно використовують такі платформи як Zoom, Google Classroom, Google Meet або Mіcrosoft Teams для оптимізації роботи під час онлайн-навчання.

Однак якщо не дотримуватися правил безпечного використання цих програм, можна натрапити на випадки несанкціонованого втручання у освітній процес як зловмисників, так і членів російських хакерських угрупувань. 

Подібні ситуації ускладнюють здобуття якісних знань, зривають процес навчання та унеможливлюють використання повного потенціалу онлайн-платформ.

Саме тому 6 вересня о 14:00 на сторінці МОН у Facebook відбудеться трансляція зустрічі з фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України з питань безпечного використання онлайн-платформ в освітньому процесі.

У разі зустрічі з хакерськими втручаннями під час навчання, необхідно звертатися до кіберполіції. Можна зателефонувати на гарячу лінію: 0 800 505 170, або заповнити електронну форму за посиланням.

Кіберполіціянти готові реагувати на усі інциденти, пов’язані з несанкціонованим утручанням в інформаційно-комунікаційні системи та мережі закладів освіти.

Джерело МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді