Ведення шкільного обліку дітей: які зміни

В Україні хочуть спростити ведення шкільного обліку дітей

Ведення шкільного обліку дітей: які особливості

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

В Україні хочуть спростити ведення шкільної документації, яка пов'язана із обліком дітей.

Таку інформацію повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Ведення документації здійснюватиметься із застосуванням засобів програмно-апаратного комплексу «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту».

Перехід до електронної форми ведення шкільної документації, пов'язаної із обліком дошкільників та школярів, дозволить розвантажити педагогічний персонал та адміністрацію закладу освіти.

Так, планується, що в Україні буде існувати єдина електронна система обліку дітей, вихованців та учнів для усіх закладів освіти.

Джерело: Освіта.ua

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді