Профспілка наголошує на дефіциті вчителів у закладах освіти

Профспілка працівників освіти виступає за суттєве підвищення зарплат вчителям

Дефіцит вчителів у сфері освіти України

Як поінформувати працівника про умови трудового договору

Профспілка працівників освіти і науки виступає за суттєве підвищення зарплат вчителям, щоб утримати їх у професії та мотивувати повернутися в країну.

Таку інформацію зазначив голова Профспілки Георгій Труханов щодо ситуації в українській сфері освіти. 

«У зв’язку з повномасштабною війною в Україні значна кількість вчителів досі перебуває за кордоном, а також є вчителі, які не можуть проводити навчальний процес із різних причин — зруйновані будинки, брак гаджетів, відсутність мотивації. Зараз критичним є також питання повернення вчителів з-за кордону і взагалі повернення вчителів у професію», — акцентував очільник Профспілки.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Зокрема він підкреслив, що сьогодні, як ніколи, вагомою мотивацією для вчителів є матеріальна підтримка.

«Наразі триває бюджетний процес і наша Профспілка у своїх пропозиціях до проекту Державного бюджету України на 2024 рік наполягає на підвищенні посадових окладів, а також забезпеченні існуючих гарантій у законодавстві, збереженні безпечної та гідної умови праці, незважаючи на надзвичайно складну ситуацію в країні», — наголосив Георгій Труханов.

Джерело Профспілка працівників освіти і науки

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді