У вересні мають затвердити порядок проведення НМТ

Модель комп’ютерних тестувань, які будуть відбуватись наступного року, вже розроблена

Порядок проведення НМТ-2024

Трудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Нормативні документи щодо проведення національного мультипредметного тесту в 2024 році мають бути затверджені у вересні.

Таку інформацію зазначила директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко щодо підсумків проведення НМТ.

Як вона повідомила, модель комп’ютерних тестувань, які будуть відбуватись наступного року, вже розроблена.

«Про деталі вступної кампанії наступного року ви дізнаєтесь, щойно це рішення буде ухвалено. Упевнені, що цього року це буде не пізніше вересня поточного року. Це означатиме, що у вступників буде чесний рік і для підготовки, і для усвідомлення моделі тестувань», — акцентувала керівниця УЦОЯО.

Джерело УЦОЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді