Вітаємо зі святом — Днем знань!

Дорогі наші освітяни, щиро вітаємо вас з 1 вересня!

Вітаємо зі святом — Днем знань!Саме педагоги закладають в дітях найважливіші цінності, плекають у них високу духовність, культуру, працьовитість. Навіть під час війни діти продовжують вчитися, а освітяни — передавати їм знання!

Бажаємо Вам сили і мудрості, наполегливості й терпіння у розвитку та вихованні маленьких українців! Завжди будьте впевненими у власних силах, прагніть до нових знань! Нехай кожного дня вас переповнюють позитивні емоції, невичерпна наснага та задоволення від роботи!

Чекаємо на перемогу та мир у нашій країні!

Зі святом, дорогі друзі!

ВЕБІНАРИ ДЛЯ ОСВІТЯН

З теплом та любов’ю
ваша Педрада

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26461

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198731

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді