Чи доречно запрошувати батьків на свята до дитсадків

Свята та розваги для дітей в дитсадках потрібно організовувати із дотриманням методики проведення

Свято в дитсадку

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

У Міністерстві освіти та науки акцентують, що свята та розваги в дитячих садках не повинні бути «концертами для батьків».

Відповідна теза зазначена в методичних рекомендаціях щодо організації освітнього процесу в 2023/24 році в закладах дошкільної освіти, наданих МОН.

У документі освітнього відомства нагадали, що в умовах загрози обстрілів запрошувати батьків на такі заходи недоречно

«В умовах загрози обстрілів запрошувати батьків на такі заходи недоречно, адже в ситуації можливої повітряної тривоги всі присутні мають перейти до найближчого укриття. Тобто батьки, діти й педагоги мають перейти в укриття закладу дошкільної освіти, проте укриття розраховано виключно на кількість дітей і персоналу закладу, тому не може вмістити всіх. Запрошуючи батьків, керівництво закладу бере на себе відповідальність за їхню безпеку», — наголошують у Міносвіти.

Окрім того, у рекомендаціях зауважується, що звітування батькам фото та відео про перебіг заходів не входить до посадових обов’язків педагогів та вони можуть це робити виключно за своїм бажанням.

Водночас освітяни можуть розміщувати фотографії та відеоматеріали за участю дітей виключно з письмового дозволу батьків.

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
23932

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31147

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді