Навчання в прифронтових регіонах: як буде відбуватися

Більшість шкіл України з 1 вересня повернуться до навчання у форматі офлайн.
Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Як будуть працювати школи розповів в ефірі телемарафону заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Відповідно до інформації МОН, для більшості школярів навчання має стартувати в офлайн-форматі, однак лише за умови, якщо в їхньому закладі освіти є надійне укриття.

«За інформацією Міністерства освіти, у таких містах як Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Одеса, інших прифронтових містах зараз працюють над тим, щоб з 1 вересня окремі школи, які будуть облаштовані відповідними укриттями, могли відновити хоча б змішаний формат навчання й частина дітей могла відвідувати школу», – зазначив заступник міністра.

Не планують повернення до очного навчання у 4 українських областях:

  • Донецькій
  • Луганській
  • Херсонській
  • Запорізькій.

Джерело: НУШ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206472

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405840

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді