Щиро вітаємо вас із визначним святом — Днем Незалежності України!
![З Днем Незалежності, освітяни!](/images/news/2023/Nezalezhnist_2023_Pedrada.png)
Сьогодні ми відзначаємо 32 річницю Дня Незалежності України!
Ця подія передає кожному з нас дух патріотизму та гордості за свою націю.
Бажаємо кожній українській родині процвітання, мирного неба та непохитної віри. Будьте незалежні і вільні у всіх своїх мріях!
Продовжуємо боротися за свободу нашої землі та вірити у перемогу! Кожного дня показуймо, що не боїмося і не здамося, бо любимо свою Україну. Нехай над нашою країною завжди буде мирне небо, а у серцях побільшає добра та любові! Зі святом, українці!
Вебінари для освітян
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Яких заходів слід ужити, на які нормативні документи спиратися з урахуванням сучасних умов, про що подбати у новому 2024-2025 навчальному році – читаймо далі.
Чимало закладів не мають сайтів, а ті, які мають, не розвивають їх. Щоб не потрапити у списки ні перших, ні других ― скористайтеся рекомендаціями зі статті
Як налагодити взаєморозуміння з педагогами та батьками та навчитися уникати конфліктів
Уряд затвердив план заходів Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2024 рік