Коли проведуть пробне ЗНО у 2022 році

Теми:
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 19 та 26 березня 2022 року

Дати проведення пробного ЗНО-2022Освітні програми 2021/2022: що рекомендує МОН

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили дати проведення пробного ЗНО у 2022 році.

Першим пробним оцінюванням відбудеться тест з української мови та української мови і літератури 19 березня 2022 року.

Тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться 26 березня 2022 року.

Кожен зареєстрований учасник тестування у день проведення пробного ЗНО зможе скласти тест лише з одного навчального предмету.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках.

Зокрема, результати тесту з української мови, української мови і літератури оприлюднять 25 березня, а 1 квітня з усіх інших навчальних предметів.

Період реєстрації для участі в пробному ЗНО-2022 триватиме 5 до 22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Варто зазначити, що процедура проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання надає можливість майбутнім вступникам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу «реального» тестування. Тестові завдання ПЗНО є аналогічними з тими, що використовуються під час зовнішнього оцінювання.

Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46899

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді