Виявлених хворих на стафілококову інфекцію на час лікування відсторонять від роботи

Регіональні Центри контролю та профілактики хвороб МОЗ розпочало раптові перевірки працівників шкільних їдалень на носійство золотистого стафілокока.

Виявлених хворих на стафілококову інфекцію на час лікування відсторонять від роботи

Зменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

Центри контролю та профілактики хвороб обстежили понад 9 тисяч осіб, з них:

  • майже 4 тисячі – у садочках,
  • понад 4,6 тисячі – у школах,
  • 436 – в інтернатах,
  • 44 – у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку,
  • 76 – в інших закладах.

За результатами перевірок 940 осіб мають позитивний результат тесту на носійство стафілококу. Найбільше хворих – у школах (455) та дитсадках (422). Відомство наразі очікує ще 2283 результати дослідження.

Раптові перевірки відбулися в 3002 закладах. Перевірили 1410 садочків, 1477 шкіл, 8 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 77 інтернатів та 30 інших закладів.

Довідково: у МОЗ зазначили, що рішення про раптові перевірки працівників шкільних їдалень прийняли через збільшення кількості отруєнь дітей.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12265

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді