Освітні програми 2021/2022: що рекомендує МОН
Наразі на дистанційному навчанні через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників у колективі перебуває 7% українських навчальних закладів.
Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, коментуючи перебіг вакцинальної кампанії серед освітян.
Як він відзначив, ще на початку жовтня таких шкіл було вдвічі більше.
«Стосовно дистанційної форми навчання. Станом на 1 жовтня через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників майже 15% українських шкіл працювали в он-лайн режимі. Сьогодні таких лишилося 7%. Й більшість з них перебувають буквально на порозі відновлення очного навчального процесу», — повідомив очільник освітнього відомства.
МОН роз’яснило, як організувати діяльність школи в 2021/2022 навчальному році. Редакція підготувала для вас корисну таблицю.
Зокрема, керівник Міносвіти висловив вдячність освітянам країни та сподівання, що невдовзі усі школи країни зможуть працювати у звичному режимі.
«Висловлюю свою повагу та вдячність великому освітянському колективу країни, який попри всі складнощі демонструє надзвичайну відповідальність та згуртованість. Маємо надію, що темпи вакцинації не будуть знижуватися, і невдовзі не залишиться жодного навчального закладу, який би не міг продовжувати навчання дітей у звичному режимі», — акцентував міністр освіти Сергій Шкарлет.
Варто нагадати, що нещодавно Міністерство охорони здоров’я видало наказ щодо віднесення освітян до переліку працівників, які підлягають обов'язковому щепленню від COVID-19.
У Міністерстві охорони здоров'я стверджують, що невакцинованих педагогів незабаром будуть відстороняти від роботи.