Вчителів без вакцинації будуть відстороняти від роботи

Теми:
Очільник МОЗ підписав наказ, в якому прийнято невакцинованих учителів відстороняти від роботи

Обов'язкова вакцинація для вчителівПротиепідемічні заходи в дитсадку: нові рекомендації МОЗ

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко підписав наказ із переліком організацій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Новину з відповідною інформацією опублікували на офіційному сайті МОЗ.

Таким чином, відповідно до затвердженого наказу, до переліку установ, співробітники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період карантину, занесено працівників:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ набирає чинності через один місяць із дня його публікації. Працівники перерахованих закладів, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Варто зазначити, що працівники сфери освіти та органів виконавчої влади можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально в зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Перелік та контакти пунктів і центрів можна на сайті list.covid19.gov.ua.

Окрім того, важливо, що ті, хто мають абсолютні протипоказання до щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого відповідним наказом МОЗ, можуть не вакцинуватися.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46953

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді