Нові карантинні правила для закладів освіти

Кабінет міністрів України ухвалив зміни, що встановлюють нові карантинні обмеження

Нові карантинні правила для закладів освіти

Безпечність приміщень і території: п’ять документів-доказів

Кабмін ухвалив зміни, що встановлюють нові карантинні обмеження, зокрема, й для закладів освіти. Правила діятимуть з 20 вересня.

У випадку жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. Сертифікат може підтверджувати вакцинацію від COVID-19 однією дозою (жовті сертифікати), вакцинацію від COVID-19 повним курсом (зелені сертифікати), негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, а також одужання особи від зазначеної хвороби.

Якщо заклад освіти знаходиться у червоній зоні, відвідування здобувачами освіти буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат.

Чинність COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини (жовті сертифікати) від дати введення дози становитиме 120 днів, двома дозами (зелений сертифікат) – 365 днів.

Чинність сертифіката має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді