Скільки шкільних автобусів закупили для нового навчального року

Скільки транспортних засобів отримають заклади освіти

Закупівля шкільних автобусів

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Наразі в Україні відбувається підготовка до нового навчального року. Однією зі складових підготовки є закупівля нових шкільних автобусів. 

Багато закладів освіти отримають нові автобуси до нового навчального року. Частина нових автомобілів вже вирушила у регіони.

Як повідомив на своїй Фейсбук-сторінці міністр освіти та науки Оксен Лісовий, наразі вдалося придбати 277 нових шкільних автобусів. Частина з них вже доставлена у громади, решта поїде в інші 12 областей вже незабаром.

Окрім того, через Prozorro Market Міносвіти уклало 32 договори на закупівлю нових шкільних автобусів. На це витратили 819 мільйонів гривень з того мільярда державних коштів, який був передбачений на цей напрямок. Частину грошей виділили й громади, співфінансування в середньому склало 30%

Зокрема, перші нові шкільні автобуси вирушили у Тернопільську область. Найбільшу кількість транспорту придбали для Київщини — 43 машини.

Щодо швидкості процесу закупівель, то лідером стала Кіровоградська область — автобуси для цього регіону придбали за 6 днів.

За матеріалами Фейсбук-сторінки Оксена Лісового

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді