Скільки шкільних автобусів закупили для нового навчального року

Скільки транспортних засобів отримають заклади освіти

Закупівля шкільних автобусів

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Наразі в Україні відбувається підготовка до нового навчального року. Однією зі складових підготовки є закупівля нових шкільних автобусів. 

Багато закладів освіти отримають нові автобуси до нового навчального року. Частина нових автомобілів вже вирушила у регіони.

Як повідомив на своїй Фейсбук-сторінці міністр освіти та науки Оксен Лісовий, наразі вдалося придбати 277 нових шкільних автобусів. Частина з них вже доставлена у громади, решта поїде в інші 12 областей вже незабаром.

Окрім того, через Prozorro Market Міносвіти уклало 32 договори на закупівлю нових шкільних автобусів. На це витратили 819 мільйонів гривень з того мільярда державних коштів, який був передбачений на цей напрямок. Частину грошей виділили й громади, співфінансування в середньому склало 30%

Зокрема, перші нові шкільні автобуси вирушили у Тернопільську область. Найбільшу кількість транспорту придбали для Київщини — 43 машини.

Щодо швидкості процесу закупівель, то лідером стала Кіровоградська область — автобуси для цього регіону придбали за 6 днів.

За матеріалами Фейсбук-сторінки Оксена Лісового

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85559

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46493

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5058

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді