Міністр освіти підбив підсумки щодо пілотного проєкту «Оновленої інформатики»

Оксен Лісовий розповів про підсумки пілотування «Оновленої інформатики»

Пілотний проєкт Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

У вересні 2022 року стартував пілотний проєкт «Оновлена інформатика — IT-студії», у якому взяли участь 73 вчителя та понад 3 000 учнів із 50 закладів освіти України. Протягом року діти та педагоги працювали з хмарними сервісами, займалися робототехнікою та вивчали цифрову грамотність.

Про результати пілотного проєкту повідомив міністр освіти та науки Оксен Лісовий. 

Під час проходження ІТ-студій учні вивчали:

  • цифрову грамотність;
  • аналіз даних;
  • моделювання;
  • медіатворчість;
  • цифрове громадянство;
  • основи програмування.

Зокрема, до проєкту також долучилися провідні ІТ-кластери України: Харківський, Одеський та Львівський.

Варто зауважити, що за рік пілотування учні отримали знання, які можна використати в реальному житті, а педагоги знайшли для себе концептуально нові підходи до викладання.

Окрім того, вчителі інформатики, які брали участь у проєкті, високо оцінили нові навчальні матеріали, адже 95 % з них готові рекомендувати розроблені ресурси колегам. Зокрема, середня оцінка матеріалів четвертої чверті склала 4,7 із 5.

Уже з нового навчального року ресурси проєкту «Оновлена інформатика — IT-студії» будуть доступні на платформі «Дія. Освіта», що дасть можливість навчити цифрової грамотності понад 4 мільйони школярів.

 Джерело: Facebook-сторінка Оксена Лісового

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді