ВООЗ щодо вакцинації вчителів і батьків

Теми:
В ЮНІСЕФ вважають, що вакцинація має вирішальне значення для того, щоб школи залишалися відкритими

Вакцинація вчителів і батьків

За якої умови працюватимуть заклади освіти, якщо посилять карантинПрискорення процесу вакцинації проти COVID-19, особливо серед учителів і батьків має вирішальне значення для того, щоб школи залишалися відкритими більш довгий час.

Таку інформацію зазначали у зверненні ЮНІСЕФ в Україні до Кабінету Міністрів та місцевих громад з нагоди 1 вересня.

Окрім того, у міжнародній організації наголошують, що школи повинні закриватися на карантин через пандемію в останню чергу та відкриватися найпершими, щоб забезпечити якісну освіту для більш ніж 4,2 мільйона українських школярів.

«Цієї мети можна досягти шляхом прискорення вакцинації проти COVID-19, особливо серед освітян та батьків, та посилення необхідних заходів безпеки», — акцентують в Дитячому фонді ООН.

Дитячий фонд ООН попереджає, що діти більше за інших страждають від наслідків  пандемії COVID-19.

В ЮНІСЕФ також підкреслили, що вчителі мають залишатися пріоритетною групою у національній кампанії вакцинації, щоб мінімізувати ризики поширення COVID-19. Важливо, щоб діти та вчителі дотримувались безпечної дистанції, правил гігієни, тощо.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46793

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді