В Україні збільшать держзамовлення на навчання медиків і соцпрацівників

Держава цього навчального року збільшить замовлення на підготовку окремих фахівців

Зміни в держзамовленні певних професій

Трудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Держава вже з цього навчального року збільшить державне замовлення на підготовку медиків, реабілітологів і соцпрацівників.

Таке доручення щодо опрацювання можливості збільшення держзамовлення надав глава уряду всім відповідальним міністерствам.

Як повідомив Денис Шмигаль, війна змінила ринок праці в Україні, через що держава потребує більше фахівців у медичній та соціальній сферах, а їхня підготовка має розпочатися вже зараз.

Зокрема, в Україні продовжиться розвиток професійно-технічної освіти.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

«Відновлення України стане наймасштабнішим проєктом з часів Другої світової, тож на саперів, будівельників та інші дотичні професії буде найвищий запит на ринку праці», — акцентував прем’єр-міністр.

Зі свого боку віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров наголосив про підготовку реформи освіти, яка ґрунтуватиметься на впровадженні інновацій.

Окрім того, прем’єр-міністр дав завдання підготувати й подати у вересні державне замовлення на наступний навчальний рік, щоб батьки та абітурієнти завчасно змогли ознайомитися із затребуваними спеціальностями.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42130

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді