Чи закриватимуть у Києві школи та садочки

Теми:
У Києві не планують закривати садочки та школи на карантин, якщо буде нова хвиля COVID-19

Освітній процес у КиєвіЗа якої умови працюватимуть заклади освіти, якщо посилять карантин

У разі спалаху нової хвилі захворюваності на коронавірус у Києві не планують знову закривати дитячі садочки та початкові школи на карантин. Адже наразі в столиці кожен другий працівник закладів освіти пройшов повну вакцинацію від COVID-19.

Таку інформацію повідомили на сайті Київської міської державної адміністрації.

Мер столиці Віталій Кличко зазначив, що, враховуючи попередній досвід, за наступної хвилі пандемії місто не буде закривати садочки та початкову школу.

Як він розповів, з квітня у столиці триває масштабна програма з вакцинації всіх киян та працівників освіти, зокрема. Освітяни є пріоритетною групою захисту.

«У Києві працюють 17 пунктів вакцинації, де щеплюють працівників шкіл, садочків та інших закладів освіти міста. На сьогодні кожен другий освітянин столиці вже вакцинований», — наголосив міський голова столиці.

Окрім того, Віталій Кличко підкреслив, що у школах столиці вже завершують підготовку до 1 вересня. Так, у кожному другому закладі освіти здійснили поточні або капітальні ремонти. Відомо, що відремонтували 217 садочків та 242 школи.

Процедура підготовки освітніх закладів до нового навчального року коштувала столиці 1,8 мільярдів гривень.

Варто нагадати, що новий навчальний рік в Україні планують почати в звичайному режимі. Керівник управління шкільної та дошкільної освіти Юрій Кононенко розповів, що учні початкової школи навчатимуться без масок, а старші учні будуть носити їх тільки на перервах.

Зокрема, за його словами, школи можуть проводити святкові лінійки 1 вересня. Однак бути лінійці або ні — остаточно вирішує навчальний заклад.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46980

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді