Розпочато реєстрацію вступників для творчих конкурсів і співбесід

Розпочалася реєстрація абітурієнтів, які для вступу мають пройти творчий конкурс чи усну співбесіду

Розпочато реєстрацію вступників для творчих конкурсів і співбесід

Як поінформувати працівника про умови трудового договору

Розпочалася реєстрація абітурієнтів, які для вступу на обрану спеціальність мають пройти творчий конкурс,  індивідуальну співбесіду чи фаховий іспит.

Насамперед, творчий конкурс — це одна з форм вступного випробування для вступу для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, яка передбачає очну або дистанційну перевірку творчих або фізичних здібностей вступника.

Щодо індивідуальних усних співбесід, то їх проводять замість єдиного вступного іспиту, фахові іспити та фахові іспити замість ЄФВВ для майбутніх магістрантів, які мають право на спеціальні умови вступу до закладів вищої освіти.

Заяви для участі у вступних випробуваннях подаються через особисті електронні кабінети вступників.

Якщо абітурієнт не має особистого електронного кабінету вступника, тоді він може подати заяву у паперовій формі або електронною поштою до приймальної комісії закладу освіти. 

Реєстрація заяв на участь у творчих конкурсах для вступу на бюджет триватиме до 10 липня до 13 години.

Вступники, які планують вступати виключно на контракт, зможуть реєструватись для участі у творчих конкурсах до 18:00 25 липня.

Реєстрація заяв на участь у співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті, фаховому іспиті замість ЄФВВ триватиме до 18 години 16 липня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143173

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86579

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді