До 1 вересня у МОН сподіваються забезпечити підручниками 65% учнів 5-6 класів за бюджетні гроші
Стратегії успішної комунікації керівника
Загалом у 2023-2024 навчальному році учнів 5-6 класів зможуть забезпечити друкованими підручниками за програмою НУШ приблизно на 80%, враховуючи бюджетні кошти й надходження від донорів.
Відповідну інформацію зазначив міністр освіти та науки Оксен Лісовий.
Як він повідомив, МОН створило ініціативу «Школо, ми разом!» для пошуку донорів, які зможуть профінансувати друк підручників для решти учнів і закупівлю гаджетів.
Заклад отримав гуманітарну допомогу— маєте провести її облік. Підказки експерта допоможуть без помилок оприбуткувати та списати отримані ноутбуки, парти та стільці, господарські товари тощо.
«Ми маємо на сьогодні достатньо велику суму — приблизно 700 млн грн — на друк підручників, і вони вже друкуються. До 1 вересня ми сподіваємося забезпечити за гроші з держбюджету 65% учнів 5-6 класів», — наголосив керівник Міносвіти.
Зауважимо, що про 500 тисяч підручників укладено домовленість із заступником голови Єврокомісії. МОН веде перемовини про ще 500 тисяч підручників додатково для НУШ.
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.