Результати НМТ-2023 уже доступні в персональному кабінеті учасника

Оголосили офіційні результати національного мультипредметного тесту 2023

Результати НМТ-2023Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Український центр оцінювання якості освіти оголосив офіційні результати основної сесії НМТ-2023. Інформацію учасники отримали за рейтинговою шкалою 100 — 200 балів.

Відповідну інформацію зазначили на сайті УЦОЯО. 

Кожен учасник НМТ-2023 отримав свої результати у персональному кабінеті. Перевірити це можна у вкладці «Результати».

Зокрема, у цій вкладці персонального кабінету учасника доступна функція формування інформаційної картки. Вона потрібна для вступу до ЗВО України.

У разі, коли учаснику НМТ треба подати до закордонного закладу освіти оригінал документа, він може замовити витяг з відомостей результатів НМТ. Детальніше про процедуру отримання витягу можна дізнатися за посиланням

Як зауважують в Українському центрі оцінювання якості освіти, попри невеликі проблеми, на сьогодні сервіс працює в нормальному режимі й вступники з найкращими результатами вже повідомляють про свої досягнення в соціальних мережах.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді