У Міносвіти затвердили Положення про дуальну форму навчання

Документом визначено особливості дуальної форми здобуття фахової передвищої та вищої освіти

Дуальна форма освіти

Як поінформувати працівника про умови трудового договору

Міністерство освіти та науки затвердило Положення про дуальну форму здобуття фахової передвищої та вищої освіти.

Ознайомитися детальніше з текстом Положення можна в прикріпленому документі. 

Насамперед у Положенні зазначено особливості дуальної форми здобуття освіти, що передбачають поєднання навчання в закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах для набуття певної кваліфікації.

Мета відповідного впровадження — реалізація студентоцентрованого підходу через підвищення якості професійної підготовки здобувачів освіти.

Відповідно до тексту Положення, заклади освіти ухвалюватимуть рішення про впровадження дуальної форми здобуття освіти на основі досліджень ринку праці та зможуть визначати перелік освітніх програм, за якими навчання за дуальною формою є доцільним.

Окрім того, документом передбачено роз’яснення щодо питання функцій основних учасників дуальної форми здобуття освіти, особливостей планування освітнього процесу та його організації.

Також у Положенні визначено порядок зарахування здобувачів освіти на навчання за дуальною формою та особливості реалізації такого навчання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді