Командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» розроблено кейсі для педагогів, який наповнений матеріалами для використання в освітньому процесі
Уже в середу, 28 червня 2023 року, відзначаємо 27-му річницю ухвалення Конституції України.
У МОН нагадали про важливість формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку, щоб вони усвідомлювали права і обов’язки.
Як впоратися з емоційними складнощами: поради На що треба звернути увагу:
- Як сформувати у дитини дошкільного віку патріотичні почуття та громадянську самосвідомість?
- Які парціальні програми ґрунтовно та змістовно відображають завдання напряму «Дитина в соціумі»?
- У яких видах і формах діяльності утворюється соціально-громадянська компетентність?
Для цього командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» розроблено кейс для педагогів, який наповнений відповідними матеріалами для використання в освітньому процесі.
Джерело: МОН
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.