Вдосконалили механізм проведення перевірки шкіл

Порядок унормовує очно-дистанційне оцінювання управлінського та освітнього процесів

Вдосконалили механізм проведення перевірки шкіл

Аудит трудових книжок перед скануванням: що перевірити

Державна служба якості освіти удосконалила Порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Голова ДСЯО Руслан Гурак зазначає, що новий навчальний рік розпочнеться з удосконаленим порядком проведення інституційного аудиту шкіл, яким унормовано очно-дистанційну форму оцінювання управлінського та освітнього процесів.

«Порядок доповнено інформаційною системою EvaluEd, що дасть змогу вивчати більшу кількість закладів освіти завдяки автоматизації окремих процедур інституційного аудиту», – зауважив Руслан Гурак.

Порядок проведення інституційних аудитів доповнено критеріями та індикаторами оцінювання діяльності закладу освіти щодо рівня організації дистанційного навчання та надано право обом сторонам на аудіо-, фото- і відеофіксацію процедур.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4994

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді