Близько 60 тисяч учителів цього року отримають ноутбуки

Мінцифри та Міносвіти планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів

Ініціатива Аудит трудових книжок перед скануванням: що перевірити

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти планують цього року забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів.

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайла Федорова, ця ініціатива наразі є однією з провідних напрямів діяльності, що реалізуються спільно з Міністерством освіти.

«Електронні журнали та щоденники, онлайн-конференції, презентації на уроках — це майбутнє освіти. Наша мета — зробити так, щоб у кожного вчителя був власний персональний комп’ютер, доступ до швидкісного інтернету та ще більше можливостей для навчання дітей», — зазначив очільник Мінцифри.

Окрім того, у відомстві повідомили, що зважаючи на технічні вимоги, які встановлені Міністерством освіти і науки, комп’ютери будуть високої якості. Очікувана вартість кожного ноутбука складатиме 20 тисяч грн.

Передбачається, що у рамках ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» комп’ютери будуть закуплені на 24 області та місто Київ. Процес закупівлі можна буде відстежувати за допомогою спеціальної інформаційної панелі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді