В університетах запровадять курс із запобігання корупції

Десять українських університетів розпочнуть впровадження курсу з антикорупції та доброчесності

Антикорупційний курс у вишахЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Десять українських університетів у новому навчальному році розпочнуть впровадження нового освітнього курсу «Антикорупція та доброчесність».

Відповідний курс створили в Офісі доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції та передбачає здобуття студентами  знань та інструментів, метою яких є розбудова доброчесного освітнього середовища на практиці.

Згідно з Державною антикорупційною програмою на 2023–2025 роки, у майбутньому нова дисципліна стане обов’язковою для всіх вишів.

Основне завдання — це допомога студентам детально розібратися з історією, сутністю понять «корупція» й «доброчесність», їхнім місцем в українському суспільстві, медіа- та бізнес-спільноті, а також зрозуміти роль і можливості громадян у боротьбі з корупцією.

Програма курсу передбачає, що після його закінчення слухачі здобудуть набір актуальних знань та інструменти, аби долучатися до розбудови доброчесного освітнього середовища на практиці.

Участь у пілотуванні курсу візьмуть Києво-Могилянська академія, УКУ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, ЛНУ  ім. Франка, Тернопільський національний педуніверситет ім. Гнатюка, НМУ ім. Богомольця, Волинський національний університет ім. Лесі Українки, Донецький державний університет внутрішніх справ, Житомирська політехніка та ЧНУ ім. Федьковича.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді