Звільнення після 10 червня: який документ видати

У КЗпП — зміни. Замість трудової книжки прописали інший обо­в’яз­ковий документ, який треба видати при звільненні. Що це за документ та як його правильно оформити

Із 10 червня 2021 року повноцінно запрацювали електронні трудові книжки — набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» від 05.02.2021 № 1217‑IX.

У зв’язку з цими змінами на обрії з’явився обов'язковий документ, який потрібно видати працівнику, що звільняється.

ЗВІЛЬНЕННЯ: ЯКІ ДОКУМЕНТИ ВИДАВАТИ

Оформляйте копію за правилами діловодства

Як оформити копію наказу, скеровує пункт 8 глави 10 розділу ІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5.

Копія наказу про звільнення: ГОТОВИЙ ЗРАЗОК

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72613

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді