МОН хоче надати дитсадкам фінансову свободу

Міністерство освіти і науки розробляє нову редакцію закону «Про дошкільну освіту»

МОН хоче надати дитсадкам фінансову свободу

Чи допускати дітей та працівників без щеплень у заклади освіти

МОН розробляє нову редакцію закону «Про дошкільну освіту», в якому передбачено фінансову свободу закладів дошкільної освіти.

Таку інформацію повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Положення про заклад дошкільної освіти – актуальні зміни 2021 року

«Наразі триває розроблення нової редакції Закону «Про дошкільну освіту», згідно з яким відбудеться й впровадження академічної та фінансової свободи закладів дошкільної освіти, а також нової моделі фінансування дошкільної освіти. Важливим є застосування цих механізмів на місцевому рівні. Тому сьогодні всі наші зусилля спрямовані на активну розбудову дошкілля», – зауважив Шкарлет.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
23932

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31147

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді