Міжнародне дослідження PISA: у кого гірші знання з математики

Теми:
Діти з бідних сімей мають гірші знання з математики, ніж із багатих — PISA

Успішність дітей в математиці

Дератизацію та дезінсекцію: як провести в закладі освітиДослідження PISA виявило значну різницю між успішністю в математиці в дітей із хорошими та поганими соціально-економічними передумовами навчання.

Переклад результатів дослідження опублікував Український центр оцінювання якості освіти.

Основні висновки з проведеного дослідження:

Дослідники опитали школярів у країнах Організації економічного співробітництва та розвитку. У середньому там приблизно 65% учнів із хорошим соціально-економічним статусом відповіли, що вони добре знають квадратичну функцію або часто чули про неї. Водночас учні з гіршими передумовами для навчання знали чи чули про неї лише у 43% випадків.

Середня різниця між хорошими і поганими передумовами навчання по країнах ОЕСР знаходиться на рівні 19%. Таку різницю в успішності між учнями можна пояснити різницею в тому, наскільки однаково ці групи учнів ознайомлені з математикою. Тобто, є чіткі докази того, що учнів із поганими передумовами для навчання систематично навчають математики гірше, ніж учнів із гарними передумовами.

Детальніше ознайомитися з документом дослідження можна у прикріпленому файлі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46774

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді