«Задля підвищення якості дошкільної освіти Служба продовжує партнерство з найбільшою спільнотою працівників дошкілля. Якість первинної ланки освіти визначальна для наступних рівнів освіти. Адже саме в дитсадку зростає успішний першокласник», — зазначив Руслан ГУРАК, голова Служби.
Ніна ОМЕЛЬЯНЕНКО, голова Асоціації працівників дошкільної освіти, нагадала, що у синергії зі Службою розроблено методичні рекомендації, які дають змогу кожному закладу об’єктивно оцінити якість освітнього та управлінського процесів і створити дієву стратегію розвитку.
Чи допускати дітей та працівників без щеплень у заклади освіти
На виконання меморандуму Служба та Асоціація узгодили започаткування Тижня якості дошкільної освіти та проведення онлайн-марафонів щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості у дитсадках. Також сторони працюватимуть за такими напрямами:
- підготовка освітніх експертів у сфері дошкільної освіти;
- підтримка реформи освіти, зокрема у сферах забезпечення якості освіти та підвищення кваліфікації, сертифікації педагогічних працівників;
- реалізація спільних проєктів та проведення семінарів, міжнародних конференцій з питань якості дошкільної освіти;
- дослідження та імплементація в освітню сферу світових інноваційних форм і практик організації освітнього процесу;
- розроблення, комунікація та імплементація критеріїв до установ та організацій, що надають послуги з підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

МОЗ у листі роз’яснило чотири правила та надало шість таблиць, як дотримати норм харчування у закладі освіти.
Довідково.
Асоціація працівників дошкільної освіти заснована 2011 року, щоб сприяти розбудові національної освіти, підвищенню професійної майстерності працівників дошкільної освіти, зростанню ролі й місця дошкільної освіти у суспільстві. Члени Асоціації взяли активну участь у розробленні Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти.