У Дії можна протестувати сертифікат про вакцинацію

Міністерство цифрової трансформації розпочало реєстрацію на бетатестування ковідних сертифікатів

Тестування ковідних сертифікатів

Конкурс на посаду директора: ситуаційні зав­дан­няМінцифра запускає бета-тестування ковідних сертифікатів у Дії.

Таку інформацію опублікували на сайті Міністерства цифрової трансформації.

Приєднатися до тестування ковідних сертифіакатів можуть українці, які отримали 2 дози вакцини від COVID-19 на території України. Для того, щоб узяти участь потрібно зареєструватися за посиланням.

Бетатест сертифікатів про вакцинацію почнеться 1 липня, тестувальники отримають доступ на 48 годин.

Коментарі та відгуки користувачів допоможуть Міністерству знайти недоліки та усунути їх перед повноцінним запуском.

Ковідні сертифікати розробляються з урахуванням вимог EU Digital COVID Certificate Єврокомісії та Smart Vaccination Certificate ВООЗ. Технічною реалізацією спільно займаються Мінцифра, МОЗ, НСЗУ, МЗС, ДПСУ.

Відповідний документ працюватиме так, як й інші документи в додатку Дія — перевірити сертифікат можна буде за QR-кодом. Пізніше ковідний сертифікат можна буде згенерувати не лише після вакцинації, а й після негативного результату ПЛР-тестів або, якщо ви нещодавно перехворіли на COVID-19.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9910

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді