У МОН оприлюднили інструментарій оцінювання готовності дитини до школи

Міносвіти рекомендує інструментарій для оцінки готовності дитини до навчання в школі

Готовність дітей до школи

Як поінформувати працівника про умови трудового договору

У Міністерстві освіти та науки опублікували інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи — «Чарівні перетворення».

Ознайомитися детальніше з документом інструментарію оцінювання можна в прикріпленому документі. 

«Чарівні перетворення» розробили співробітники лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Це комплекс діагностичних завдань із методичним рекомендаціями.

Як зазначають у освітньому відомстві, інструментарій можна використовувати у форматі ігрової взаємодії дорослого та без жодних вимірювань інтелектуальних досягнень дитини, а також не формулювати висновки, які можуть негативно вплинути на подальшу її долю.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді