Навчання для нацменшин поки буде проводитися мовами ЄС

Для таких учнів буде збільшуватися кількість предметів, що вивчаються українською

Навчання нацменшин в УкраїніЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Учні, які належать до національних меншин України, і мови яких є офіційними мовами Європейського Союзу, зможуть продовжити перехідний період здобуття такої освіти щонайменше до 01 вересня 2024 року.

Таку інформацію зазначено у відповідному законопроєкті, який був схвалений членами профільного парламентського Комітету і буде розглянутий Верховною Радою.

Насамперед це стосується учнів, які розпочали здобуття загальної середньої освіти до 01 вересня 2018 року.

Передбачається, що до 01 вересня 2024 року для таких учнів з національних меншин буде поступово збільшуватися кількість навчальних предметів, що вивчаються українською мовою.

Як зауважили автори цього документу, основним завданням даного законопроєкту є забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, мови яких є офіційними мовами ЄС, і розпочали здобуття загальної середньої освіти до 01 вересня 2018 року, здобувати освіту мовою відповідної національної меншини.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42129

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді