Модель здорової школи

Президент анонсував перехід навчальних закладів в Україні на модель здорової школи. За словами Володимира Зеленського, має сприяти зміцненню здоров'я та імунітету

Заклади освіти в Україні перейдуть на модель здорової школи

Конкурс на посаду директора: ситуаційні зав­дан­ня

Модель здорової школи презентували для українських дітей відбулася на форумі "Україна 30".

Президент зауважив, що держава має бути зацікавлена ​​в тому, щоб українців народжувалося більше і вмирало менше. Для цього здоровий і активний спосіб життя мають стати невіддільною частиною української ментальності.

Медогляд школярів у 2021 році – роз'яснення НСЗУ

"Починатися все має з дитинства, тому перша складова нашої програми – це модель здорової школи. Це вісім компонентів для зміцнення здоров'я та імунітету всіх учнів усіх шкіл по всій території нашої країни", – зазначив президент.

Модель здоровою школи передбачатиме:

Крім того, біля лавочок у парках, спортмайданчиках та зонах для відпочинку будуть встановлені QR-коди. Кожен охочий зможе просканувати його, перейти за посиланням та завантажити вправи.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді