Діяльність міжшкільних ресурсних центрів

Теми:
МОН сприятиме розвитку діяльності міжшкільних ресурсних центрів

Міжшкільні ресурсні центри

Плани МОН на п’ять років: до чого підготуватисяНещодавно Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет скликав спеціальну нараду щодо функціонування міжшкільних ресурсних центрів (МРЦ).

У заході взяли участь члени Координаційної ради МРЦ (МНВК), фахівці Міносвіти з питань загальної середньої освіти, ліцензування освітньої діяльності, фінансування та загальнодержавних видатків, експерти та фахівці з розвитку шкільної освіти.

У процесі зустрічі були розглянуті питання щодо вдосконалення діяльності МРЦ. Яка у свою чергу сприятиме наданню якісних освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти та ефективному використанню кадрового й матеріально-технічного потенціалу для надання цих послуг.

Окрім того, в освітньому відомстві зазначили про підтримку ініціативі народних депутатів Верховної Ради України щодо включення міжшкільних ресурсних центрів до переліку закладів, які можуть отримувати освітню субвенцію на заробітну плату педагогічних працівників.

Зокрема, Міносвіти вже підготували та надіслали на погодження до зацікавлених центральних органів виконавчої влади зміни щодо включення до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників» працівників МРЦ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46793

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді