Вступна кампанія 2021

Теми:
Вступ-2021: відеороз’яснення для вступників та їхніх батьків

Вступ-2021

Які накази видати наприкінці навчального року: ПРИКЛАДИЗовсім скоро розпочнеться основний етап вступної кампанії 2021. Саме тому Міністерство освіти і науки України та Державне підприємство «Інфоресурс» традиційно запускає серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків.

Перше відео серії присвячено поданню заяв через електронну систему, де можна обрати:

  • регіон, в якому плануєте навчатись;
  • заклад освіти;
  • форму навчання;
  • спеціальність.

Наступна серія — про безпосередній вибір майбутньої спеціальності через електронні сервіси.

Усі відеоролики з роз’ясненнями доступні на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2021» та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

Зокрема, відео з поясненнями супроводжуються відповідними інфографіками, які відображають основні етапи вступної кампанії. Вони будуть розміщені в спеціальному розділі щодо вступу 2021 року на офіційному сайті Міносвіти, поширені в соцмережах та засобах масової інформації.

Оновлення та поповнення бази відеороз’яснень новими матеріалами для вступників буде тривати до 1 липня — початку основного етапу вступної кампанії 2021, який розпочнеться з реєстрації електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів.

Прийом заяв та документів стартує 14 липня до всіх закладів освіти, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання) та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти. Закінчується прийом документів о 18:00 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів; о 18:00 23 липня — для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 1 до 13 липня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46774

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді