Випускний 2021: у МОН дали рекомендації щодо проведення

Рішення щодо випускних у школах ухвалюють керівники закладів освіти
Випускний у школах

Готуємо учнів та працівників до безпечних канікул: РЕКОМЕНДАЦІЇ

Інформацію щодо випускних МОН дало у листі-відповіді на запит Укрінформу.

«На період дії карантину запропоновано утриматися від проведення будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у всіх закладах освіти, організованих екскурсійних поїздок, виїздів груп учнів і студентів у туристичні подорожі тощо, а також вжити невідкладних заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу. З огляду на зазначене, рішення про проведення випускних вечорів, відповідно до повноважень, ухвалюють керівники закладів освіти», йдеться у відповіді.

Організація протиепідемічних заходів у закладах освіти: нові рекомендації

Крім того, у міністерстві зазначили, що ці рекомендації надано в листі від 19.10.2020 №1/9-589 «Про вжиття заходів протидії розповсюдженню COVID-19».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12252

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72703

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді