Курс про мінну безпеку встановив рекорд України

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Онлайн-курс з мінної безпеки «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!» встановив рекорд України

Онлайн-курс про мінну безпеку

Стратегії успішної комунікації керівника

На курс із мінної безпеки «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!» зареєструвався 529 141 слухач/слухачка. Рекорд зафіксовано 9 травня — ініціаторами фіксації стали Фонд Східна Європа та Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Про це повідомили на сайті Фонду Східна Європа. 

Детальну інформацію про курс і форму реєстрації можна знайти за посиланням

«За даними Мінреінтеграції, із початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України 237 мирних громадян загинуло та понад 500 постраждали від вибухонебезпечних предметів. Для повного розмінування територій України знадобиться багато років. Однак люди мають знати базові правила: як поводитися із вибухонебезпечними предметами, що робити, якщо натрапили на них, куди телефонувати. Обізнаність кожного сприятиме зменшенню летальних і травматичних випадків, а також допоможе роботі фахівців», — зауважив директор департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Курс має п’ять коротких уроків, у яких відомий співак Фагот разом із експертом ДСНС Іваном Шепелєвим легко та доступно розповідають про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними.

Зазначимо, що онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» розроблений у межах програм «Спільнодія» та «Дивись під ноги!», які реалізує Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій коштом Європейського Союзу та DanChurchAid.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47913

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
120

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159914

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31570

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59611

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді