Кабмін реалізовуватиме новий проєкт щодо організації відпочинку дітей

Урядом запроваджено принцип «гроші ходять за дитиною» при організації відпочинку дітей

Проєкт організації відпочинку дітейГотовність до роботи влітку: експрес-перевірка

У Кабінеті Міністрів розпочинають реалізацію нового проєкту у сфері організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Таким чином, буде запроваджено принцип «гроші ходять за дитиною».

Таку інформацію зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

Планується, що дитячі центри відпочинку та оздоровлення будуть отримувати кошти за відпочинок кожної дитини.

Зі свого боку діти та їхні родини зможуть обирати, де їм відпочивати.

Наразі такий підхід буде запроваджений для оздоровлення та відпочинку дітей з інвалідністю, дітей із багатодітних та малозабезпечених родин, які зареєстровані у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді