Чи буде дистанційне навчання з 1 вересня

Міністр освіти і науки повідомив, що продовження дистанційки з 1 вересня залежить від ситуації з пандемією

Чи буде дистанційне навчання з 1 вересня

Відпустка вчителю, в якого закінчується строковий договір: чи надавати

Сергій Шкарлет повідомив, що міністерство дотримується думки, що дитячі садочки, спеціальні установи і учні 1 – 4 класів в обов'язковому порядку повинні навчитися в очному режимі.

«З вересня навряд чи ми підемо на дистанційне навчання, тому що я сподіваюся, що погода нам дасть ще теплої пори року»,
– сказав міністр.

Крім того, Сергій Шкарлет додав, що під кінець жовтня погода зазвичай псується, тоді є загальні респіраторні захворювання, пов'язані з переохолодженням.

«Але знову ж таки, на дистанційне навчання підуть не всі, а за забарвленням територій. Так, в червоних зонах, безумовно, доведеться працювати в рамках дистанційної освіти. Але ми не стоїмо на місці», – зауважив Шкарлет.

Джерело: РБК-Україна

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді