Учителям доручили провести інструктажі з безпеки

Теми:
У зв'язку із наближенням канікул закладам освіти доручено провести інструктажі з безпеки

Безпека життєдіяльності

Відпустка вчителю, в якого закінчується строковий договір: чи надаватиНаближення періоду літніх канікул зобов’язує заклади освіти у проведенні інструктажів з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

Лист із відповідним дорученням надіслано на адреси обласних департаментів освіти і науки.

У Міністерстві освіти і науки акцентують, що інструктажі мають бути проведені з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров'я здобувачів освіти, здійснення заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, а також попередження надзвичайних ситуацій безпосередньо у закладах освіти.

Окрім того, розроблені та підготовлені інструктажі безпеки учасників освітнього процесу повинні стосуватися й запобіганню поширення COVID-19, правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху.

Педагогічні працівники повинні розповісти учням і студентам також про профілактику шлунково-кишкових захворювань, норми виробничої санітарії, правила поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами.

Зокрема, у процесі інструктажів мають бути обговорені теми користування громадським транспортом, попередження травмування на об'єктах залізничної інфраструктури, правил поводження на річках і водоймах.

Окрему увагу в Міносвіти просять приділити поведінці дітей в умовах підвищення температури повітря, попередженню випадків перегрівання на сонці, діям у випадку надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасних випадків тощо.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
47842

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді