Влада планує підготувати резерв освітян і медиків для деокупованих територій

Після деокупації будуть необхідні фахівці, які адаптують процеси до загальнодержавного рівня

Резерв освітян для деокупованих територійЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Система охорони здоров’я та освіти на окупованих територіях працює за застарілими радянськими стандартами, тому після деокупації цих територій на них мають працювати фахівці, які зможуть швидко адаптувати всі процеси до загальнодержавного рівня.

Відповідну тезу озвучили під час наради під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. У процесі наради було обговорено питання створення й наповнення реєстру резерву працівників освітньої та медичної сфери для деокупованих територій. 

Як зазначають у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, що частина територій, де працюватимуть медики й освітяни, були окуповані ще з 2014 року. Система охорони здоров’я та освіти там працює за застарілими радянськими стандартами, що нав’язала окупаційна влада. 

Заяви: як оформлювати та реєструвати

Наприклад, там досі використовується паперовий документообіг, відсутня цифровізація медичних та освітніх процесів тощо.

Зокрема, у Мінінтеграції зауважили, що на підконтрольній українському уряду території в обох сферах за цей час відбулися відчутні реформи. Країна дедалі більше стає цифровою. І цей фактор потрібно буде враховувати при підготовці до роботи на новому місці. 

 «Потрібна професійна гнучка команда. Яка зможе швидко адаптувати всі процеси до загальнодержавного рівня. Всі наші кроки потрібно ретельно продумати. Маємо починати з малого й вирішувати все поступово», — наголосила віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78511

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
296

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді