Міносвіти прагне організувати безпечне офлайн-навчання

Міністр освіти і науки зустрівся з делегацією Групи друзів України в ЮНЕСКО

Організація навчання офлайн

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У Міністерстві освіти і науки докладають максимум зусиль, щоб створити необхідні умови для організації навчання дітей в офлайн-форматі.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Оксен Лісовий під час зустрічі з делегацією Групи друзів України в ЮНЕСКО.

«Безпека є нашим пріоритетом, тож нині ми докладаємо максимум зусиль, щоб створити необхідні умови для організації навчання в офлайн-форматі. Однак у тих випадках, коли це неможливо з безпекових причин, наше завдання — запровадити якісне онлайн-навчання. І ми дуже вдячні партнерам, які з цим активно допомагають», — зауважив очільник освітнього відомства.

Окрім того, у Міносвіти підкреслюють, що у 2022 році ЮНЕСКО продемонструвала потужну мобілізацію 25 членів Глобальної освітньої коаліції (GEC) для підтримки системи освіти України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді