МОН реалізує реформу НУШ, що покликана створити школу, в якій буде приємно навчатися

Якість освіти: готовий словник термінівМіністерство освіти і науки буде активно впроваджувати реформу «Нова українська школа», що покликана створити школу, в якій буде приємно навчатися.
Таку інформацію повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час зустрічі з головою представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лоттою Сильвандер.
Як він зазначив, проєкт Нової української школи даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.
Міністр освіти та голова представництва ЮНІСЕФ в Україні зустрілися з метою обговорення продовження співпраці щодо впровадження освітніх реформ, зокрема «Нової української школи», інклюзивної освіти, дистанційного навчання, освіти в умовах пандемії та конфлікту на Сході України.
Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.
Зокрема, очільник освітнього відомства подякував Дитячому фонду ООН за підтримку, яку отримує українська система освіти та Міністерство освіти і науки.
«Ми дуже цінуємо допомогу Дитячого фонду ООН на всіх рівнях освіти — в дошкільній освіті, інклюзивному навчанні, шкільній освіті, щодо створення безпечних умов здобуття освіти. Розглядаю цю зустріч як можливість представити бачення системних перетворень у сфері освіти, поінформувати про подальші плани впровадження ключових освітніх реформ та підтвердити відповідні зобов'язання уряду й команди міністерства» — наголосив керівник Міносвіти.
Окрім того, Сергій Шкарлет запевнив голову представництва ЮНІСЕФ, що всі задекларовані Кабінетом Міністрів та Міністерством реформи та системні перетворення в освітній сфері є невідворотними.
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.