У школах варто зменшити кількість предметів

Міністр освіти виступає за зменшення кількості предметів у школах

Кількість предметів у школахТрудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Міністр освіти та науки вважає, що кількість навчальних предметів у закладах освіти має бути зменшена. 

Про це Оксен Лісовий зазначив у ефірі програми «Сніданок на 1+1». 

«Кількість предметів у закладі освіти має бути раціональною, і вона має бути не збільшена, а зменшена», — прокоментував очільник Міносвіти. 

Зокрема, він зауважив, що учням треба давати деякий рівень військової підготовки. У даному питанні є доцільність, але необхідно підходити до цього виважено.

«Для дітей важливо розуміти свою здатність протистояти... Ми не маємо втягувати дітей ментально у війну. Але дати деякі інструменти, звісно, можна. Тому певний рівень підготовки підліткам для старших класів можна дати», — наголосив міністр освіти та науки.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді