Педагогічні працівники мають отримувати гідну заробітну плату

У Міносвіти працюють над питанням підвищення зарплати для фахівців усіх рівнів освіти

Підвищення зарплати освітянамЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

У Міністерстві освіти та науки активно працюють над питанням підвищення зарплати для фахівців усіх рівнів освіти.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Оксен Лісовий в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

Як він зауважив, гідний рівень оплати праці педагогів є дуже важливим.

«Як громадянин, а не міністр, я скажу, що такі низькі зарплати — це приниження. Ми повинні  виходити з такої позиції, як гідність людини. Ми повинні вийти на гідну оплату праці. Якщо ми хочемо виховувати громадянина, то ми повинні зробити так, щоб і педагог відчував себе гідною людиною. Тому оплата праці — дуже важлива», — акцентував очільник освітнього відомства. 

Зокрема, він розповів, що наразі триває процес обговорення цього питання на всіх політичних рівнях.

«У процесі мого спілкування з Президентом, прем'єр-міністром, віцепрем'єр-міністром, на всіх політичних рівнях є розуміння цієї проблеми. Моделі оплати праці і рішення — в роботі», — наголосив міністр освіти.

Окрім того, Оксен Лісовий повідомив, що підвищення зарплат стосуватиметься усіх педагогів: працівників позашкільних закладів освіти, вихователів дитсадків, вчителів та викладачів.

«Є мета — вона поставлена. Підвищення повинно бути системним. Інше питання — який принцип, пріоритизація, шлях. Це зараз активно опрацьовується на всіх рівнях», — підкреслив керівник Міністерства освіти та науки.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді