За результатами дослідження з’ясовано, як працюють заклади освіти в умовах воєнного стану та як війна вплинула на доступ дітей до освітнього процесу. Автори дослідження також визначили професійні та організаційні виклики, потреби, з якими зіткнулися заклади освіти і педагогічні працівники в умовах війни, зібрали інформацію про рівень технічного забезпечення учасників освітнього процесу у сільській та міській місцевості, дослідили, які, на думку педагогів, результати навчання учнів.
Дослідження провела у грудні 2022 – січні 2023 років Державна служба якості освіти України за підтримки ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти», що впроваджується проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується кампанією Alinea International та фінансується Урядом Канади. Дослідженням охоплено 150 шкіл з усіх областей України. В онлайн-анкетуванні взяли участь директори шкіл, вчителі, учні та батьки.
Під час заходу Державна служба якості освіти презентує основні знахідки дослідження, а також виокремлені тенденції та проблеми. Після презентації відбудеться панельна дискусія «Як забезпечити якість освітнього процесу?» за участі Міністра освіти і науки України Оксена ЛІСОВОГО, Голови Державної служби якості освіти України Руслана ГУРАКА, Директорки Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни ВАКУЛЕНКО, Заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергія КОЛЕБОШИНА за модерації керівниці сектору освіти проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), Міністерки освіти і науки України (2019-2020) Анни НОВОСАД.
Захід відбудеться 19 квітня 2023 року в UNIT.City (зала Core).
Онлайн-трансляція — на каналі YouTube Державної служби якості освіти.
Форма акредитації для ЗМІ: https://forms.gle/dBnfVXn5w1zdzo5H9