Освіта під час війни: презентація результатів дослідження

Державна служба якості освіти презентує результати дослідження якості організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах війни, а також проведе обговорення «Як забезпечити якість освітнього процесу?»

Освіта під час війни: презентація результатів дослідження

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

За результатами дослідження з’ясовано, як працюють заклади освіти в умовах воєнного стану та як війна вплинула на доступ дітей до освітнього процесу. Автори дослідження також визначили професійні та організаційні виклики, потреби, з якими зіткнулися заклади освіти і педагогічні працівники в умовах війни, зібрали інформацію про рівень технічного забезпечення учасників освітнього процесу у сільській та міській місцевості, дослідили, які, на думку педагогів, результати навчання учнів.

Дослідження провела у грудні 2022 – січні 2023 років Державна служба якості освіти України за підтримки ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти», що впроваджується проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується кампанією Alinea International та фінансується Урядом Канади. Дослідженням охоплено 150 шкіл з усіх областей України. В онлайн-анкетуванні взяли участь директори шкіл, вчителі, учні та батьки.

Під час заходу Державна служба якості освіти презентує основні знахідки дослідження, а також виокремлені тенденції та проблеми. Після презентації відбудеться панельна дискусія «Як забезпечити якість освітнього процесу?» за участі Міністра освіти і науки України Оксена ЛІСОВОГО, Голови Державної служби якості освіти України Руслана ГУРАКА, Директорки Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни ВАКУЛЕНКО, Заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергія КОЛЕБОШИНА за модерації керівниці сектору освіти проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), Міністерки освіти і науки України (2019-2020) Анни НОВОСАД.

Захід відбудеться 19 квітня 2023 року в UNIT.City (зала Core).

Онлайн-трансляціяна каналі YouTube Державної служби якості освіти.

Форма акредитації для ЗМІ: https://forms.gle/dBnfVXn5w1zdzo5H9

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26461

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198731

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді