Рада зробила крок до створення ліцеїв у малих містах

У першому читанні ухвалено законопроєкт з вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв
У малих містах ради зможуть утворити комунальні ліцеї

Наказ про уточнення посадових інструкцій: ПРИКЛАД

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт № 4629-1 щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти.

Таким чином, проєкт скасовує норму, коли повноваження для утворення комунальних ліцеїв мали лише ради міст із населенням понад 50 тисяч осіб.

Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат

Як повідомляють у Міністерстві освіти і науки, законопроєкт визначає нові вимоги до започаткування та провадження освітньої діяльності комунального ліцею, виконання яких має забезпечити засновник.

Окрім того, у документі проєкту передбачено, що опорні заклади освіти забезпечуватимуть здобуття не лише початкової та базової середньої освіти, а також і профільної середньої.

«Рішення про утворення комунальних ліцеїв як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання зможуть ухвалювати Верховна Рада АР Крим, обласні, міські ради та представницькі органи інших територіальних громад, які спроможні забезпечити функціонування ліцею відповідно до вимог законодавства», — коментують у Міністерстві освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді