Завершення ІІ етапу сертифікації вчителів

10 квітня — останній день самооцінювання вчителів початкової школи

Другий етап сертифікації вчителів

Як провести тарифікацію педагогів

10 квітня завершується другий етап незалежного тестування фахових знань і вмінь — самооцінювання, в якому бере участь 921 учитель початкової школи.

Як зазначали в Міносвіти, обов’язковою умовою проходження другого етапу сертифікації є надіслані до 18:00 10 квітня 2023 року результати самооцінювання на електронну пошту [email protected].

Попередньо всі учасники сертифікації, які успішно пройшли перший етап тестування вчителів, отримали на свої електронні адреси анкети для самооцінювання. 

Учасники сертифікації, які за підсумками другого етапу наберуть менше, ніж 60% від максимальної кількості тестових балів, будуть вважатися такими, що не склали іспит. Тож не зможуть брати участі у наступному етапі сертифікації.

Моніторити інформацію щодо допущення чи недопущення до участі в наступних етапах сертифікації можна в особистих кабінетах на сайті УЦОЯО.

Чи зобов’язані керівники закладів освіти подавати декларацію

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді