У профспілці освітян зменшується кількість членів

Наразі Профспілка працівників освіти і науки об’єднує понад 1 мільйон 130 тисяч членів

Кількість членів профспілкиТрудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Наразі Профспілка працівників освіти і науки об’єднує понад 1 мільйон 130 тисяч членів, серед яких 690 тисяч педагогічних працівників закладів та установ освіти, понад 366 тисяч студентів та 25 тисяч учнів закладів професійної освіти.

Таку інформацію зазначили в матеріалі освітянської профспілки за результатами засідання президії ЦК Профспілки, що відбулося в Івано-Франківську.

Працівники профспілки зауважують, що відповідні зміни кількості членів профспілки відбуваються також через об’єктивні причини.

Серед основних з них у профспілці виділяють вторгнення рф, оскільки значна частина організацій на окупованих територіях призупинила свою діяльність, а багато працівників стали внутрішньо переміщеними особами або виїхали за кордон.

Зокрема, причиною скорочення кількості членів у профспілці є реформування галузі, оптимізація закладів освіти та зменшення чисельності працюючих.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді